More

  Во декември два хороскопски знаци ќе се движат низ трње како боси нозе

  spot_img

  Најпознатиот руски астролог Павел Глоба откри дека два хороскопски знаци ги очекува неповолен период кој ќе започне во декември 2023 година. Едноставно, среќата нема да биде на нивна страна.

  Еве за кои знаци станува збор и што им носат ѕвездите:

  Близнаци
  Последниот месец од 2023 година ќе им даде шанса на припадниците на овој знак да ги реализираат своите долгорочни професионални планови. Сепак, Павел верува дека Близнаците би можеле да одат низ трње како боси. Декември нема да биде нивниот месец кога е во прашање деловниот живот.

  Воедно, емотивниот и љубовниот живот ќе го одбележат убави моменти и добри можности. Во овој поглед, осамените Близнаци конечно можат да ја запознаат својата сродна душа.

  Водолија
  Крајот на 2023 година носи наплата на долгови кон Водолиите, а тие исто така ќе чувствуваат притисок да завршат некои претходни проекти и деловни обврски.

  Совет на Глоба е да ги одложите сите важни работи и дека ѕвездите нема да им бидат наклонети во декември и дека е идеална можност се да се реши лесно и без триење.

  Сепак, ѕвездите им ветуваат средба со нова и интересна личност која би можела да има значително влијание врз нивната иднина.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img