More

  Велигден во Грција 🐇🌷 Хотел Golden Beach 3* е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис

  spot_img
  🌷🐇Велигден во Грција 🐇🌷
  🇬🇷 Хотел Golden Beach 3* е лоциран во центарот и на 20 метри од песочната плажата во Метаморфозис.
  Опколен е со боровата шума од едната, а море од другата страна со што е совршен склоп за релаксирање и одмор. 🇬🇷
  Термини од:
  📅01.05-06.05.2024 = 139 евра по лице
  📅03.05-06.05.2024 = 99 евра по лице
  Вклучено во цена:
  ➡️3 или 5 ноќевања со појадок
  ➡️Шопинг во Солун (по договор)
  ➡️Велигденски ручек
  Линк од понудата: https://turist.com.mk/tour/metamorfosis/
  Контактирајте нè и резервирајте на: ☎️ +389 47 202 777 и 📱 +389 70 202 777
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img