More

  Цариниците во Србија посведочиле невообичаена глетка

  spot_img

  Српските цариници од местото Градина доживеале невообичаена сцена синоќа отворајќи ја хаубата на еден автомобил. Таму, меѓу моторот и ладилникот, била скриена жена.

  Цариниците објавија фотографија од жената на официјалниот Инстаграм профил.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img