More

  Том Круз по грешка ќе влезеше во автомобилот на британскиот премиер

  spot_img

  Холивудскиот актер Том Круз доживеа непријатен момент откако слета на лондонскиот хелиорам Батерси и се упати кон автомобилот наменет за британскиот премиер Риши Сунак.

  Познатиот актер тргнал кон автомобилот, но потоа сфатил дека не е наменет за него, па се упатил кон друг автомобил и им мавнал на фановите.

  На видеото се гледа како британскиот премиер потоа влегува во автомобилот во кој се обидел да влезе актерот, а видеото стана вирално, собра 8,7 милиони прегледи и бројни коментари против Круз, како и Сунак.

  „Невозможна мисија е добро име за изборната кампања на Сунак“, напиша некој, додека друг додаде: „Едниот од нив е на Невозможна мисија, а другиот е Том Круз“.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img