More

    Тешко повредена жена од Тетово

    spot_img

    Педесет и едногодишната Н.Љ. од Тетово, вчеравечер во 21 часот и 5 минути во СВР Тетово пријавила дека на улица Јордан Златановски во Тетово била касната од куче скитник, извести СВР Тетово.

    Притоа, бегајќи, посочува Министерството за внатрешни работи таа паднала и се здобила со тешки телесни повреди констатирани во Клиничка болница Тетово.

    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img
    spot_img