More

    TAG

    заземен е Херсон

    Пламени јазици, гранатирана метро-станица, заземен е Херсон

    Две станбени згради од 9 и 16 ката во областа Свијатошински во Киев гореа. Траорни снимки ги обиколија социјалните мрежи. Спасени се 35 лица,...

    Latest news