More

    TAG

    запалена е колата на руска раководителка

    Фрлени се молотови, запалена е колата на руска раководителка

    Во рускиот град Владимир, непознато лице фрлило молотов коктел врз зградата на регионалната влада, а друго шише кон автомобил паркиран во близина, пренесува српски Мондо. Руските...

    Latest news