More

    TAG

    за 20 минути во првото полувреме

    Лукаку играјќи за белгиската репрезентација, за 20 минути во првото полувреме, oд 17. до 37. минута, постигна четири гола на натпреварот против Азербејџан

    Напаѓачот на Рома, Ромелу Лукаку играјќи за белгиската репрезентација, за 20 минути во првото полувреме, oд 17. до 37. минута, постигна четири гола на...

    Latest news