More

    TAG

    Вучиќ испратил авиони

    Вучиќ испратил авиони, но објектот исчезнал од радарите

    Силите за контрола и за заштита на суверенитетот на воздушниот простор на Република Србија денеска во 10.39 часот над градот Ваљево, на надморска височина...

    Latest news