More

    TAG

    Вучиќ дома го претстави анексот од Охрид

    Вучиќ дома го претстави анексот од Охрид

    Претседателот на Србија Александар Вучиќ во обраќањето до јавноста денеска во зградата на Претседателството во Белград по вчерашната рунда преговори со Косово во Охрид...

    Latest news