More

    TAG

    Водечки кинески виролог не исклучува дека коронавирусот влегол во лабораторија

    Водечки кинески виролог не исклучува дека коронавирусот влегол во лабораторија

    Поранешниот шеф на кинескиот центар за контрола на заразни болести (ЦДЦ), Џорџ Гао, во интервју за британскиот Би-Би-Си изјави дека не може да се...

    Latest news