More

    TAG

    вмро нп

    Љубчо Георгиевски-Се плашиме дека целата иницијатива за една изборна единица набрзо ќе пропадне!!!

    ВМРО-Народна партија ја поздравува иницијативата за отворање на дискусија околу промената на изборниот модел во „една изборна единица“, но како што се развива дебатата и...

    Latest news