More

    TAG

    Уапсени двајца македонски државјани за внесување фалификувани бланко документи во Грција

    Уапсени двајца македонски државјани за внесување фалификувани бланко документи во Грција

    Двајца македонски државјани биле уапсени во Грција, а потоа и осудени на затворска казна, откако грчката полиција во петокот при претрес на граничниот премин...

    Latest news