More

    TAG

    Трговците со дрога се поиновативни: Запленети тони кокаин во форма на компири

    Трговците со дрога се поиновативни: Запленети тони кокаин во форма на компири

    Колумбиската полиција запленила контејнер со 1.000 килограми кокаин, кој бил „маскиран“ во компири и замрзнат чипс. Заплената се случила на северниот брег на Карибите....

    Latest news