More

    TAG

    Трамп рече дека Бајден го води светот кон Трета светска војна

    Трамп рече дека Бајден го води светот кон Трета светска војна

    Поранешниот претседател на САД и сѐ поизвесен претседателски кандидат на републиканците за изборите во ноември, Доналд Трамп, го критикуваше актуелниот претседател Џозеф Бајден со...

    Latest news