More

    TAG

    Шалке со интересно видео го најави „камбекот“ на Чурлинов

    Шалке со интересно видео го најави „камбекот“ на Чурлинов

    Македонскиот репрезентативец, Дарко Чурлинов се врати во редовите на германскиот гигант Шалке 04. Германскиот тим на својата официјална страница на Фејсбук го најави „камбекот“ на...

    Latest news