More

    TAG

    Шаќири: Реално немаме пари за учебници по сите предмети во средното образование

    Шаќири: Реално немаме пари за учебници по сите предмети во средното образование

    Реално немаме пари за учебници по сите предмети во средното образование, изјави за Детектор на ТВ Сител министерот за образование Јетон Шаќири. Тој додаде...

    Latest news