More

    TAG

    Северина повторно со Бреговиќ

    Северина позирала со продуцентот Филип Милетиќ и менаџерот Томица Петровиќ, а со нив во студио седел и Горан Бреговиќ

    Хрватската пејачка Северина Вучковиќ позирала со продуцентот Филип Милетиќ и менаџерот Томица Петровиќ, а со нив во студио седел и Горан Бреговиќ. „Три мускетари“, напиша...

    Latest news