More

    TAG

    Роналдо на суд триумфираше против Јувентус

    Роналдо на суд триумфираше против Јувентус, му плаќаат вистинско богатство!

    Кристијано Роналдо ја доби правната битка против Јувентус поради спорот околу платата. Старата дама ќе треба да му плати на Португалецот околу десет милиони...

    Latest news