More

    TAG

    Рита Ора ќе настапи на Изборот за песна на Евровизија

    Рита Ора ќе настапи на Изборот за песна на Евровизија

    Познатата пејачка Рита Ора е меѓу изведувачите кои ќе настапат како гости во прекинот на полуфиналната вечер на Евровизија.Првото полуфинале ќе го отвори водителката...

    Latest news