More

    TAG

    Ракометот во Варна заврши со 17 голови разлика

    Ракометот во Варна заврши со 17 голови разлика

    Македонската младинска машка ракометна репрезентација загуби попладнево убедливо од Швајцарија со 31-14 во рамки на четвртиот и последен натпревар од групната фаза на ЕХФ...

    Latest news