More

    TAG

    Рафа е мојот најголем ривал на сите времиња

    Рафа е мојот најголем ривал на сите времиња

    Првиот светски рекет Новак Ѓоковиќ го нарече Шпанецот Рафаел Надал главен ривал во неговата кариера. – Се разбира, враќањето на Надал на теренот по долгата...

    Latest news