More

  TAG

  Раде Штекли

  Раде Штекли со фото прака :„Еден од пет,господ ги сака храбрите“,МВР сеуште си тапка во место!!!

  Контроверзниот Раде Штекли, кој пред неполн месец беше ранет од огнено оружје во трговскиот центар „Ист Гејт Мол“ во Скопје, на својот профил на...

  Раде Штекли е еден од повредените, другото лице со прострелна рана во стомакот однесено на операција

  Раде Трајковски – Штекли е лицето кон кое беше пукано во гаражните простории во трговскиот центар Ист Гејт. Според нашите извори, другото лице кое...

  Latest news