More

    TAG

    Притвор за Велештанецот што се обиде да го убие полицискиот началник во Струга

    Притвор за Велештанецот што се обиде да го убие полицискиот началник во Струга

    Основното јавно обвинителство Струга донесе Наредба за спроведување истражна постапка против лице на возраст од 44 години, за кое постои основано сомнение дека сторило...

    Latest news