More

    TAG

    притиснете го Хамас да се согласи

    Блинкен на Блискиот Исток: Ако сакате прекин на огнот, притиснете го Хамас да се согласи

    Блинкен на Блискиот Исток: Ако сакате прекин на огнот, притиснете го Хамас да се согласи Американскиот државен секретар Ентони Блинкен пристигна на Блискиот Исток, како...

    Latest news