More

    TAG

    пристигна првата жена во стручниот штаб

    Унион ја пишува историјата на Бундеслигата, пристигна првата жена во стручниот штаб

    Унион Берлин го отпушти тренерот Урс Фишер поради лошите резултати и го назначи Марк Грот за привремен тренер. Гроте е тренер на Унион за селекцијата...

    Latest news