More

    TAG

    Претседателката на Унгарија си поднесе оставка

    Претседателката на Унгарија си поднесе оставка

    Претседателката на Унгарија, Каталин Новак денеска поднесе оставка од функцијата. – Направив грешка … Денес е последниот ден кога ви се обраќам како претседател –...

    Latest news