More

    TAG

    постигна четири гола на натпреварот против Азербејџан.

    Лукаку играјќи за белгиската репрезентација, за 20 минути во првото полувреме, oд 17. до 37. минута, постигна четири гола на натпреварот против Азербејџан

    Напаѓачот на Рома, Ромелу Лукаку играјќи за белгиската репрезентација, за 20 минути во првото полувреме, oд 17. до 37. минута, постигна четири гола на...

    Latest news