More

    TAG

    Португалија освои три бода против Гана

    Португалија освои три бода против Гана

    Португалската фудбалска репрезентација ја совлада вечерва Гана со 3-2 (0-0) во рамки на првото коло во групата Х на Светското првенство, во натпревар во...

    Latest news