More

  TAG

  Попладне можно е невреме

  Денот многу топол, попладне можно е невреме

  Времето денеска ќе биде сончево и многу топло со мала локална облачност. Попладне во западните делови ќе има појава на локален пороен дожд проследен...

  Попладне можно е невреме

  Времето денеска ќе биде ончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од јужен правец. Попладне на места, особено...

  Latest news