More

    TAG

    Полскиот премиер добил закана по живот

    Полскиот премиер добил закана по живот

    Полскиот премиер Доналд Туск денеска изјави дека добил закани по животот непосредно по атентатот врз словачкиот премиер Роберт Фицо. Туск на платформата Х напиша дека...

    Latest news