More

    TAG

    починаа 19 лица

    1.348 новозаразени, починаа 19 лица

    Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје, дека во последните 24 часа направени се 3.996 тестови, а регистрирани се 1.348...

    Latest news