More

    TAG

    Пендаровски му ја честиташе победата на Макрон

    Пендаровски му ја честиташе победата на Макрон

    Претседателот на државата Стево Пендаровски на својот фејсбук-профил ја честиташе победата на Емануел Макрон на претседателските избори во Франција. – Честитки до Емануел Макрон за...

    Latest news