More

    TAG

    одземеното возило вратено на сопственикот

    Приведени крадци, одземеното возило вратено на сопственикот

    На 29.05.2024 во напуштен објект на ул.„Илија Николовски Луј“ во Старата касарна, полициски службеници од СВР Битола ги лишиле од слобода К.Д.(18) од Кавадарци...

    Latest news