More

    TAG

    Очекувам градење добрососедски односи кои доликуваат на 21 век

    Очекувам градење добрососедски односи кои доликуваат на 21 век, порача Мицкоски

    Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и мандатар за состав на нова влада, Христијан Мицкоски денеска истакна дека како човек, кој ќе ја предводи владата е обврзан...

    Latest news