More

    TAG

    Ново огласување на организаторите на „Евровизија“

    Ново огласување на организаторите на „Евровизија“

    Холандскиот музичар Јост Клајн минатиот викенд беше исфрлен од Евровизија по наводен скандал со снимателка. Со оглед на тоа што сите информации за споменатиот настан...

    Latest news