More

    TAG

    Нови 521 случаи на ковид-19

    Нови 521 случаи на ковид-19

    Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа направени се 1.231 тестови, а регистрирани се нови...

    Latest news