More

    TAG

    Новатек

    Поранешен менаџер на рускиот гасен гигант и неговото семејство пронајдени мртви

    Поранешниот генерален директор на рускиот гасен гигант Новатек, Сергеј Протосења, неговата сопруга и ќерка се пронајдени мртви во изнајмена вила во Шпанија, објавија локалните...

    Latest news