More

    TAG

    но возилото му изгаснало

    35-годишник се обидел да прегази група луѓе, но возилото му изгаснало

    Вчера околу 19.00 часот во с.Секирци полициски службеници го лишиле од слобода Ф.Б. (35) од с. Пешталево. Тој управувајќи го своето патничко возило „поло“ тргнал...

    Latest news