More

    TAG

    Нетанјаху реагираше на распишаната меѓународна потерница за него

    Нетанјаху реагираше на распишаната меѓународна потерница за него

    Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху за првпат се огласи по информацијата дека по него ќе биде распишана потерница за злосторства за време на војната против...

    Latest news