More

    TAG

    Нетанјаху најави истрага за нападот во Газа во кој загинаа седум хуманитарци

    Нетанјаху најави истрага за нападот во Газа во кој загинаа седум хуманитарци

    Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска најави истрага за израелскиот воздушен напад врз Појасот Газа во кој беа убиени седум работници на добротворната организација Светска...

    Latest news