More

    TAG

    Не престануваат теориите за Кејт Мидлтон: Дали е монтирана втората објавена фотографија?

    Не престануваат теориите за Кејт Мидлтон: Дали е монтирана втората објавена фотографија?

    По скандалот со принцезата од Велс, Кејт Мидлтон (42), која ја фотошопираше семејната фотографија за Денот на мајката, фановите сега забележаа уште нешто необично...

    Latest news