More

    TAG

    Научниците ја открија вистината за суровиот метод на Новак Ѓоковиќ

    Научниците ја открија вистината за суровиот метод на Новак Ѓоковиќ

    Потопувањето во студена вода стана тренд во светот на спортот во последните години, особено затоа што најдобрите од најдобрите како Новак Ѓоковиќ, Кристијано Роналдо,...

    Latest news