More

    TAG

    наскоро ќе биде потпишан договорот

    Се знае кога Белингем ќе дојде во Мадрид, наскоро ќе биде потпишан договорот

    Џуд Белингем следната недела ќе стане играч на Реал Мадрид, објави Марка. Играчот од средниот ред на Борусија Дортмунд и англиската репрезентација пристигнува како...

    Latest news