More

    TAG

    На раб сме на голема афера

    На раб сме на голема афера, вели Николоски од ВМРО-ДПМНЕ

    Стево Пендаровски вчера призна дека користи консултантски услуги од контроверзниот консултант Асаф Исеин. Прашањето е дали тие консултантски услуги е само во делот на...

    Latest news