More

    TAG

    На автопатот удрил во работници на пат

    На автопатот удрил во работници на пат, возилото се одбило во метална ограда. Тројца повредени

    На автопатот А1 кај Карловачки Дрежник во неделата се случила сообраќајна незгода, јавува карловачката полиција. 55-годишен маж управувал автомобил со огулински регистерски таблички, кој поради...

    Latest news