More

    TAG

    му даваа луди работи

    Перез: Мбапе не дојде поради политички притисок, му даваа луди работи

    Претседателот на Реал Мадрид, Флорентино Перез точно на полноќ меѓу среда и четврток гостуваше во познатото телевизиско шоу „Ел Чирингито“ во кое зборуваше за...

    Latest news