More

    TAG

    Кејт донирала коса на здружение за деца болни од рак

    Кејт донирала коса на здружение за деца болни од рак

    Кејт Мидлтон во 2017 година ја донирала својата коса на организација која создава перики за млади луѓе кои ја губат косата поради лекување од...

    Latest news