More

    TAG

    Интер со победа над Милан ќе го освои скудетото

    Интер со победа над Милан ќе го освои скудетото

    Интер може да ја освои шампионската титула веќе во следното коло од Серија А. „Нероаѕурите“ синоќа одиграа нерешено 2:2 со Каљари и се лидери на...

    Latest news