More

    TAG

    Интер може да ја потврди својата 20-та шампионска титула во Италија со победа над градскиот ривал Милан

    Интер може да ја потврди својата 20-та шампионска титула во Италија со победа над градскиот ривал Милан

    Интер може да ја запечати 20-та титула во Серија А во својата историја и правото да носи втора ѕвезда на дресовите, на дербито против...

    Latest news